VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 
Komentāri (0)   |   Skatīts: 2665x         Ieteikt draugiem       Dalīties


credīts


 SMScredit.lv turpina izsniegt kredītus bez maksas.

 

Novērtējot klientu izrādīto uzticību, SMScredit.lv turpina īpašo piedāvājumu - iespēju saņemt pirmo kredītu bez maksas.

Pirmais kredīts BEZ MASKAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies!

Īpašais piedāvājums tika uzsākts pērnā gada 9.novembrī un turpinās vēl šobrīd. Tās laikā, jauno kredītu (kredīts jaunajiem klientiem) skaits pieauga par 95 % salīdzinot ar laika periodu pirms šīs akcijas. No akcijas laikā izsniegto kredītu skaita 50% bija jaunie kredīti.

Ņemot vērā cilvēku lielo interesi par iespēju saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas un labiem kredītu atdošanas rezultātiem, SMScredit.lv ir izlēmis turpināt piedāvājumu „Pirmais Kredīts bez maksas! Atdod tik, cik aizņēmies!”, kā arī, klientu ērtībai, pagarināt darba laiku. Tagad kredītam iespējams pieteiktiem no plkst. 7.00 līdz 24.00.

Alberts Pole, SMScredit.lv valdes priekšsēdētājs: „Esam gandarīti par īpašā piedāvājuma rezultātiem. Pieaugošais jauno kredītu skaits un labie kredītu atdošanas rādītāji liecina par to, ka cilvēki kļūst ekonomiski aktīvāki, kas ir viens no galvenajiem priekšnoteikumiem valsts ekonomikas atveseļošanai. Esam arī novērojuši cilvēku interesi par kredītiem ar atdošanas termiņu nedēļa vai divas, kā arī mazajiem, 25 latu kredītiem. Tāpēc varam runāt par to, ka cilvēki rūpīgi pārdomā kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atdot, varam sākt runāt par atbildīgu aizņemšanos. Tiek rūpīgi izvērtēts, cik daudz naudas būs nepieciešams vai cik pietrūkst konkrētam pirkumam, un ņemta attiecīgā summa. Tāpēc arī nav problēmu ar aizņēmuma atdošanu.”

...
Skatīts: 1636x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.