VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


Tavs saits TOPiņā

TAVS SAITS TOPIŅĀ.

Uztaisam mājas lapu,ieliekam piedāvājumu,gaidam apmeklētājus,bet nekā-neviens tak nezin,ka tu esi.Te nu ir divi veidi kā tevi atrast –veidot mājas lapu tā lai optimāli tevi atrastu GOOGLē vai reklamēties reitingos,lai iegūtu papildus apmeklētājus.Šeit aprakstīšu vietas kuras pats esmu izmēģinājis un novērtējis.Šīs atziņas ir tikai manas un vienīgi manas,citiem varbūt ir savādāks viedoklis. Nu tad sākam:

Pirmais kredīts BEZ MAKSAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !
 • http://wos.lv/-pirmā vieta,kur saņēmos un piereģistrējos.
Izvēlies kategoriju,kura atbilst tavai mājas lapai un mēģini noturēt savu saitu pirmajās pozīcijās kategorijā,jo augstāk pozīcijās,jo vairāk apmeklētāju. Paprasi draugiem lai katru dienu balso par tevi uzspiežot uz wos banera,ko ievietosi savā mājas lapā,jo vairāk nobalsos,jo augstāk būsi.(atceries! balsos tikai draugi,svešie nebalsos,jo viņiem tu vienaldzīgs )Interesants projekts,kur vēl ir visādas iespējas noturēt savu saitu pirmajās pozīcijās.

Lietas,kas nepatīk-baneris,kurš lielāks kā citiem(Ir iespēja izvietot neredzamu baneri,bet tad par tevi nevarēs nobalsot)un tas ka,ja viņu saitam tehniskas problēmas ar ielādi manai lapai,jo skaitītājs tad datus sūta uz WOS,bet neaiziet(bija pāris reižu),bet vispar ir OK.

 

 • BANERU APMAIŅAS STENDI(ne visi)-šeit nerakstu kuri,bet dažreiz pavērojot viņu dienas apmeklējuma statistiku,reizēm uznāk jautājums, kurš tad kuru īsti reklamē?


 • http://www.tanks.lv/-nākošo ko izmēģināju.
Piereģistrējamies,izvietojam skaitītāja kodu savā lapā un krājam apmeklētājus. Pie plusiem uzskatu,ka TANKU apmeklē arī reģistrētie lietotāji, kuri sarakstas, vērtē foto,piedalas konkursos utt.(laikam līdzīgi kā draugos,īsti nezinu,jo pats neesmu draugos,tikai cik esmu redzējis),tātad lielāks skaits apmeklētāju un cerības ,ka kāds apskatīs tavu lapu+vēl vari pie viņiem sistēmā reklamēt savu lapu ar baneri 120*60. 20000 rādījumu=1Ls Zolīda un interesanta lapa, iesaku pamēģināt.


 • http://stats4u.lv/-ļoti skaidri un saprotami viss noformēts,viegli visu saprast,darbojas PERFEKTI.Plusi-piedāvā saita statistiku,kuras lapas apmeklēja,kādas valstis,kāda operētājsistēma,pārlūki,visu uzskaita,ļoti patīkami un bez maksas,tiešām +,labs projekts.


 • http://katalogs.ucoz.lv/-ucoz sistēmā veidota mājaslapa,kura ir uzskatāmi izveidota,un ir interesanta.Piereģistrējies,izvieto viņu baneri,izvēlies kategoriju un krāj apmeklētājus.Ir iespējams pieteikties baneru rotācijā,vienu saitu pieteicu,bet vēl neesmu saņēmis apstiprinājumu,bet tā viss liekas labi.


 • http://www.reklamas.co.cc/-baneru apmaiņas stends kurā ievietoju arī savus banerus.Interesants liekas viņu piedāvājums-baneru rotācija,tas ir tu ievieto viņu doto kodu savā lapā,aizpildi anketu un pievieno arī savu baneri(468*60) rotācijai pa citām mājas lapām,pēdējo nēesmu izmēģinājis.
 • http://www.on-line.lv/- zolīds projekts,dažādi skaitītāja dizaini,viss saprotams,darbojas perfekti,reģistrējies un viss notiek.

 • http://puls.lv/-likās laba,taču neizdevās pārbaudīt,jo lapa kuru gribēju reģistrēt atrodas ārzemju domēna zonā un tādas viņi nereģistrē,kaut gan rakstīts,ja lapa orientēta Latvijas publikai,tad ir iespēja sazināties ar adminisrāciju un ir iespēja ievietot,mēģināju sazināties taču atbildi nesaņēmu.
 • http://www.easy.lv/-kopija pulsam (pēc skata) tikai savu  lapu piereģistrēju bez problēmām,viss ātri darbojas,dažādi skaitītāji,patīkami.
 • http://www.statistika.lv/-arī viss ok,piereģistrējies savā kategorijā un skaitītāja kodu,kas jāievieto tavā lapā saņem uz e-pastu,pieejami dažādi skaitītāja veidi.
 • http://www.topsite.lv/-viss skaidrs un saprotams,piereģistrē un gaidi apmeklētājus.
 • http://www.liveinternet.ru/-šis ir ievērības cienīgs.Sāksim ar to ,ka pieejami ļoti daudzi skaitītāju veidi,gan pēc krāsas,gan izmēra (noteikti kādu pieskaņosi savai lapai),bet vēl viņi sniedz ļoti detalizētu informāciju par apmeklējumiem,gandrīz varētu domāt ,ka maksas pakalpojums,bet nekā FREE.
Vēl reģistrējoties dažas no šim lapām dod iespēju izvēlēties vai statistika būs pieejama publiski vai arī tikai tev vienam.
Īsumā tas ir viss ceru,ka šis tas noderēs no manis rakstītā,bet kā jau sākumā teicu,tad tās ir tikai manas domas.
Vēl bija daži kuriozi,kad mēģināju reģistrēties atbildi saņēmu angliski(līdz šim biju domājis,ka dzīvoju Latvijā)kaut arī visu sapratu,taču reģistrēties neizdevās pārāk jau viss tur viņiem sarežāģīti izrādijās(lidmašīnu pilotēt laikam būtu vieglāk),tad nu ar metu mieru.
Ir vēl arī lapas kur piereģistrēju ,lai zinātu savas lapas pozīcijas googlē un citos pārlūkos ,kā arī lai zinātu lapas ielādes ātrumu utt.,bet nezinu vai kādam tas liksies interesanti,tas tad arī viss,nebremzē reģistrējies un krāj apmeklētājus,tikai nepārforsē,jo katrs tāds skaitītājs ,lai arī mazliet,bet bremzē tavas lapas ielādes ātrumu un to taču tu negribi?


Pirmais kredīts BEZ MAKSAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !
Komentāri (17)  |   Skatīts: 5659x   
Aigars* - 2010-06-11 02:49
http://www.darkest.ucoz.org/

es:* - 2010-06-11 03:59
Aigaram zināšanai,saita reklamēšanai domāti baneru apmaiņas stendi:))


Anonīms* - 2010-06-30 20:47
Lasot tekstu es vienmēr iezīmēju to un nospiedu netīšām labo taustiņu un atvērās logs kur minēts "Pat nedomā kopēt". Kā tu to dabūji gatavu? To var izvēlēties tavā sistēmā kur tu veido mājas lapu?

es* - 2010-07-01 01:26
Nē ir tāds gatavs skripts,kuru var ievietot domājams jebkurā mājas lapā,vinš gan bija krieviski,bet es viņu pats pārtaisīju latviski.Es jau ar viņu ieliku tikai tāpec,ka ir te viens tāds censonis kam patīk visu pārkopet,tas gan ir no mūsu mājaslapu sistēmas.

Tas pats anonīmais...* - 2010-07-01 16:57
Tā tad ja man ir izveidots citā sistēmā es arī tā varu iztaisīt? Var pateikt kur to skriptu var dabūt, ja protams nav žēl!?!?!

es* - 2010-07-01 17:24
žēl nav, kura tava lapa var apskatīt?Ja gribi skriptu piereģistrējies manā lapā un es tev viņu kā vēstuli nosūtīšu.

Ilze* - 2010-08-05 03:16
Laikam nav īstajā vietā, bet man ļoti iearikās saits ( http://mana.luznava.lv ) tik daudz dažādas informācijas, apsveikuma pantiņi, sms, horoskopi, spēles, online radio un daudz citas interesantas lasāmvielas, tiešam kolosāls saits. Ieskaties: mana.luznava.lv

Anonīmais* - 2010-11-28 04:39
Vēlu pasaku, bet mana lapa ir http://arnis.ucoz.lv/

Anonīmais* - 2010-12-05 19:27
Kāds ir tas skripts?

es* - 2010-12-05 20:37
es-->Anonīmais

Ieliku raktu,vari apskatīt.

jancuks* - 2010-12-17 19:17
Lielisks saits , bet viens ir vēl labāks - http://saitiem.lv

Reinis* - 2011-02-09 07:23
Čau tu man arī varri iedot to kodu lai nevar kopēt vienkārši gatavoju sev mājaslapu

es* - 2011-02-09 07:27
http://manalapatops.blogspot.com/p/free-services.html

tur vari viņu nokopēt

Reinis* - 2011-02-10 01:56
Paldies!*

Annija Riekstiņa* - 2011-02-17 23:44
Es arī gribu savu mājaslapu! Kur var taisīt?

es* - 2011-02-18 00:45
bez maksas var taisit dažādās vietās viena no tām ir:
http://1w.lv/

Inga* - 2011-06-20 03:48
Man ļoti iepatikās šis saits, kad piereģistrējies un ieej tur iekšā, atveras pilnīgi cita pasaule kas gluži nestāv blakus sākumlapas izskatam, vienkārši kolosāli izveidota vietne jauniešu izklaidej. Te ir vietnes adrese: http://mana.luznava.lv


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ