VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


Programmiņas Iikdienā


1.Kura ir tava interneta parlūkprogramma?

Es ikdienā lietoju Mozilla Firefox,jo tai ir latviešu valodas interfeiss un pareizrakstības pārbaude latviešu valodai,kā arī papildinājumu lapā ir pieejami daudzi rīki, lai uzlabotu izstrādes procesu. Pirmais kredīts BEZ MAKSAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !
2.Tava populārākā failu apmaiņas programma?                                                       vai      
Te domāts vispārīgi-DC++ Hubi vai Torrent trackeri.Kādreiz biju DC++ fans,bet nu jau pāris gadus lietoju torrentus.Patīk,ka var izlasīt informāciju,pirms kaut ko sāk lejuplādēt.Vēl viens+ torrentos pieejamas ļoti daudzas filmas HD formātā,kā arī spēles ar visiem aprakstiem un bildēm manam PC.Protams vairāk lejuplādes pieejamas Krievijas torrentos.Ja ir interese varu pievienot linku ar norādi uz visiem torrentiem.
Pirmais kredīts BEZ MAKSAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !
3.Tava video@audio programma?
  
Man patīk VLC video atskaņotājs, kas atskaņo dažādu formātu video failus, DVD un VCD diskus kā arī vairākus interneta straumēšanas  protokolus; ir pieejamas dažādas apdares.Zinu,ka daudzi paziņas lieto JetAudio,kurš ar ir ļoti labs.Citam varbūt patīk atkal kads cits pleijers,jo viņi ir pieejami daudz un dažādi.Galvenais pieskaņot lai atbilstu tavām prasībām.
Pirmais kredīts BEZ MAKSAS - 0% ! Atdod tik cik aizņēmies !
4.Failu pārveidotāji.
 un vēl simts un viens.Droši vien katram PC ir pilns ar dažādām programmām,no kurām daļa nav tā īsti skaidrs kā darbojas.Failu pārveidošanai es atradu internetā vienu programmiņu,kura man tiešām iepatikās,vienkārša un saprotama.Izmantoju arī mājaslapas vajadzībām:
Internetā pieejama šeitKomentāri (4)    
..* - 2010-02-13 20:37
Firefox! :)
Failu apmaiņu nelietoju.

2* - 2010-02-14 00:51
Es ar Firefox! Failu apmaiņai lietoju utorrentu.

..* - 2010-02-21 22:02
VLC + (man ar patiik)

es* - 2010-02-21 22:25
jā VLC man ļoti patīk,vēlāk pielikšu vēl klāt par failu formatizētājiem,pats lietoju vienu bezmaksas programmiņu,kura ir iepatikusies,pielikšu arī adresi,kur viņu var lejuplādēt.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ