VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


Ziemassvētku ticējumi un paražas


Ziemassvētki ir tradīcijām bagāti svētki. Tāpēc arī ticējumu ir daudz ,kas veltīti tieši šiem svētkiem. Latviešiem Ziemassvētki, tāpat kā Jāņi ir mīļākie svētki gadā. Ziemassvētkos  nakts ir visgarākā, bet diena – visīsākā.Viens no Ziemassvētku raksturīgākajiem ēdieniem ir cūkas šņukurs.

 ...
Komentāri (3)   |   Skatīts: 6683x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Patiesība par apakšbiksēm ;p


Apakšveļa kopš savas pastāvēšanas  ir ļoti mainījusies, katrā laikmetā ir bijis nepieciešams pielāgoties modes prasībām un uzskatiem.Pirmās ziņas par mūsdienām līdzīgo uzvelkamu apakšveļu nāk no 12. gadsimta. Laika gaitā apakšveļa ir kļuvusi aizvien niecīgāka.Nu to mēs varam apskatīt arī zemāk pievienotā un uzskatāmi izskaidrotā  attēlā. ...
Komentāri (1)   |   Skatīts: 1420x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku vecīša apsveikums


Jautrs apsveikums tev no ziemassvētku vecīša.

...
Komentāri (5)   |   Skatīts: 4464x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


"Google" ir nosaucis populārākos meklēšanas vaicājumus 2010.gadā


 Google nosauc populārākos,meklētākos vārdus 2010.gadā.Par ko tad mēs esam interesējušies?Nu par Pasaules kausu futbolā,olimpiskajām spēlēm,zemestrīci Haiti,Meksikas līča katastrofu un protams pelnu mākoni.Balstoties uz miljardiem apkopoto meklēšanas vaicājumu, kurus 2010.gada laikā personas ir veikušas vietnē Google, Zeitgeist parāda 2010. gada spilgtākās tendences.Te var arī visus viņus zemāk apskatīt: ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1508x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Izkrāso Ziemassvētku vecīti
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1045x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Bezmaksas Automātiskā Backlink tīmekļa vietne


*Ikviens zina, cik svarīgi ir atpakaļsaites, lai iegūtu augstu pagerank.Atpakaļsaites ir ienākošās saites uz tīmekļa vietni vai interneta lapu no citas tīmekļa vietnes. Atpakaļsaites bieži ir rādītājs lapu popularitātei un ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas nosaka šīs lapas vietu meklētājprogrammā. Jūs vēlaties,lai cilvēki atrod jūsu mājas lapu,tādēļ jums nepieciešams izveidot vairākus veidus, lai cilvēki varētu jūs atrast. Kad meklētājprogramma skatās saiti uz jūsu vietni viņi nosūta zirnekli vai tīmekļa robotu pa jūsu vietni un tādejādi indeksē jūsu vietni. Meklētājprogrammām patīk atpakaļsaites!
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 969x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Nosauktas 2010.gada labākās filmas un seriāliAmērikā pastrāv tāda organizācija, кā Аmērikas Кino Institūts(AFI)kura nodarbojas ar kino reitingu sastādīšanu.Tad nu viņi nosaukuši 2010 gada labākās 10 filmas un seriālus.Pēc viņu domām tie ir:


...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1819x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Limuzīns no ledusskapjiem


Čalis salasīja pa miskastēm vecus ledusskapjus "Donbass' un pārtaisīja savu Mersi par limuzīnu,pastiprinot piekari ar atsperēm no Zaporožeca.
 ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 966x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


Piedalies 360 grādu video


Šet var apskatīt 360 grādu video un tajā piedalīties.Viss kas tev  ir vajadzīgs ir tava kompjūtera pele,ar kuru tu vari piedalīties video no dažāda skata punkta.
Pacietību video var lēni ielādēties.


...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 860x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.


"Yandex" populārākie meklēšanas vaicājumi 2010.gadā"Yandex" ir nosaucis populārākos meklēšanas vaicājumus 2010.gadā.


Tāpat,kā mēs lietojam Google meklētāju,Krievijā populārs ir Я́ндекс ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1119x         Ieteikt draugiem   

Lasīt tālāk.