VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


Kapēc nokrita putni ,vai mirušo putnu lietus


 Vecgada vakarā ASV Arkanzasas štatā no debesīm nokrita tūkstošiem mirušu strazdu, līdzīgs gadījums notika šajā nedēļā Luiziānas štatā. Savukārt šonedēļ Zviedrijas centrālajā daļā no debesīm nokrita simtiem beigtu kovārņu.Daudzu valstu zinātnieki mēģina izskaidrot notiekošā cēloņus,bet tie ir tikai minējumi.Daudzi to savieno ar apokalipsi.Zemāk pievienots video no Vesti RU tāpēc krieviski.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1302x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Ilūzija


Uzmanīgi skatamies video,noskatamies un strauji paskatamies uz klaviatūru:)

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1271x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Simpsonu māja


 Un jūs gribētu dzīvot reālā Simpsonu mājā?Šāda māja atrodas Nevadā,Hendersonā.1997.gadā FOX sponsorēja konkursu,kurā galvenais konkursa uzvarētājs balvā iegūs māju,kas ir pilnīga Simpsonu mājas kopija.27 krāsu māja tika uzcelta ar kompānijas Kaufman un Board palīdzību un tika izlozēta PEPSI konkursā.Pats Matts Groenings atstājis savu autogrāfu un uzzīmējis Bārtu uz trotuāra mājas priekšā.Māju vinnēja Barbara Hovarda-63gadus veca pensionāre no Kentuki Štata.Viņas anketa,kas tika saņemta kastītē no tējas iepakojuma,kura bija starp citām 15 miljons anketām,uzvarēēēja!
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 2128x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Bildītes forumam vai citam..


Nu ar šo tu vari izveidot priekš kāda foruma kurā piedalies sev bildīti.Diezgan daudz variācijas.Vienkārši izveido,tad uz klaviatūras nospied PrintScreen un atver ar Paintu vai kādu citu un izgriez bildīti.Saglabā uz kompjūtera un vēlāk,kad vajadzēs varēsi izmantot.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1408x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Limuzīns-māja uz riteņiem


Vault XXL-tā saucas šis limuzīns.Šo limuzīnu var nosaukt par dzīvokli uz riteņiem.Milzīgajā kravas auto limuzīnā ir 26 pasažieru vietas un tas aprīkots ar bāru,izlietni un tualeti.Limuzīnā ir arī uzstādīts 36 collu plazmas televīzors un 4gabali 15 collu monitori.Vadītāja kabīne atdalīta no pasažieru salona ar ložu necauršaujamu starpsienu. Limuzīnam ir automātiskā ātrumkārba un tas ir aprīkots ar bruņām.Cena aptuveni 150.000$ atkarībā no komplektācijas.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1882x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


You Tube vēsture


 Visi zin kas ir You Tube saits un ko tur dara.Bet vai visi zina šīs mājas lapas vēsturi?
Nu tad maziņš ieskats vēsturē:
You Tube-serviss kurš piedāvā video hostinga pakalpojumus.Lietotāji var skatīties,pievienot un komentēt šos video.You Tube ir trešais saits pasaulē pēc  apmeklētāju daudzuma.Saitā tiek piedāvāti gan profesionālie,gan amatieru video.Katru dienu saitā tiek apskatīti apmēram 2 miljardi video.Šo saitu 2005.gadā nodibināja3 bijušie Paypal darbinieki.Pirmais vido tika izvietots 23.aprīlī 2005.gadā  un video bija 18 sekundes garš.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1947x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Svētku salūts-zīmētājs


Šo spēli  atradu pie krāsošanas spēlēm.Gandrīz kā svētku salūts. Vienkārši ar  peli  palīdzību veido salūtu.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1212x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku un Jaungada dāvana šokopasta veidā


 Šodien sanāca apmeklēt Latvijas Pasta mājaslapu un tur saskāros ar kādu interesantu lietu,kas noder uz  Ziemassvētkiem un Jaungadu,kā arī uz citiem svētkiem.Tagad tiek piedāvāts pakalpojums šoko pasts,tā ir iespēja šokolādes tāfelīti ar personisku vēstījumu un vēlējumu, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, nosūtīt Latvijā un uz ārzemēm.Uz doto brīdi esot pieejami 5 šokolādes vēstuļu veidi ar Ziemassvētkiem un Jaunā gada dizainiem.Kā visa tā aizpildīšana un šokolādes dāvanas sūtīšana notiek par to sīkāk  Latvijas Pasta mājas lapā.
...
Komentāri (2)   |   Skatīts: 3040x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Kur pazuda Skype,jeb traucējumi SKYPE darbībā.


 Šodien pasaulē pārstāja darboties saziņas programma-SKYPE.Kur tad pazuda SKYPE?
Populārā VoIP saziņas programma, kura visu laiku ļoti stabili strādāja, pēkšņi ir saskārusies ar programmatūras problēmām, kuru dēļ liela daļa lietotāju šobrīd nespēj piekļūt saviem Skype kontiem, jo programmai ir problēmas ar autentificēšanos. Kā apgalvo paši Skype pārstāvji, tad kompānija šo programmatūras kļūdu plāno novērst tuvāko 12 līdz 24 stundu laikā. Kas ir noticis un kādas problēmas tam sekos,tas pašlaik nav zināms.Sekot notikumu gaitai līdz var ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 2260x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Ziemassvētku vecītis un astoņi ziemeļbrieži


Katrs alnis izpilda savu melodiju,ja uz vina uzklikšķina ar peles taustiņu.

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 2549x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.