VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


TOP 10 paroles-atrodi savu un nomaini:) Pētījums par pašam populārākajām parolēm internetā veica kompānija «Imperva», kura specializējas informācijas aizsargāšanas jomā.Par pētījuma objektu kļuva 32 miljoni paroļu, kas nonāca publiskajā telpā.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 5985x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Hakeris no ASV uzlauž 3000 epastus


 ASV kādam hakerim, 23 gadus vecajam George W. Bronksam, tiks piespriests līdz 6 gadi cietuma,par e-pastu uzlauzšanu un konfidenciālas informācijas izplatīšanu. George W. Bronks vairāk nekā 2 gadus nodarbojās ...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1729x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Kas ir PayBox.me

Kādu laiku atpakaļ rakstīju,ka piedalos dažādos PTC saitos,kuros sērfoju un krāju centus,par apskatītajām lapām.Jau tad sērfojot biju uzdūries saitam PayBox.me.Toreiz īpaši uzmanību nepievērsu,bet tagad aiz neko darīt piereģistrējos.Apskatot Googlē izskatās,ka sākusies līdzīga ažiotāža,kā savu laiku ar Lockerz.Kas tad ir šis PayBox.me un ko viņš sola?Par reģistrāciju 25$,par dienas apmeklējumu 20$,par uzaicināto draugu 10$
...
Komentāri (4)   |   Skatīts: 4808x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Foršākie policijas auto
Brabus CLS V12 S Rocket, kura  maksimālais ātrums ir 350km/h, tika prezentēts Esenes autoizstādē Vācijā un tas konkurē ar Itālijas Lamborghini par titulu pasaulē ātrākā policijas automašīna.


Itālijas Valsts policija var apgalvot, ka tai ir pasaulē stilīgākais policijas auto,kad Lamborghini uzdāvināja tai Gallardo LP560-4. Maksimālais ātrums ir 325km/h, 560zs,šis superauto aizvieto standarta Gallardo, kuru Itālijas policija izmantoja iepriekšējos četrus gadus.
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1692x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Google PR apdeits 20.01.2011


20.01.2011-Ilgi gaidītais Google PR apdeits ir noticis(Kas ir Google PR,palasīt un pārbaudīt savas mājaslapas PR vari sadaļā-http://manalapa.1w.lv/?a=975&m=1).Kas tad visvairāk gaidīja šo Google PR atjauninājumu?Droši vien jau jauno mājas lapu veidotāji,kuru veidotās mājas lapas nebija vēl savā mūžā piedzīvojušas PR atjauninājumu.Arī es pagājušo gadu ,nu neatceros,bet vareja būt vēlāk nekā šogad ,saņēmu šai lapai ilgi gaidīto PR-1.Kā tad man gājis pa šo gadu?Teiksim tā labi!Ir lapas kuras ieguvušas PR-1,PR-2.Ir mājas lapas,kurām PR palicis iepriekšējais PR-0,jo daudz tām laika netiku veltījis,un ir kuras ieguvušas PR-3. Manalapa.1w.lv ieguva šogad PR-3(cerams ka nepazudīs)
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1308x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Saliec 10 Simpsonu puzles


Izmantojot Photo Puzzle Maker uztaisīju 10 puzles

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1708x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Crayon Physics no Kloonigames


Rokoties pa internetu uzgāju kādu interesantu saitu Kloonigames,kur pieejamas dažādas interesantas minispēles,kuras var lejuplādēt uz sava kompjūtera.Pašam iepatikās baigi šitā spēle:

...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 1278x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Zemei tuvojas trīs NLO


 Jūs ticat NLO?Lai kāda arī nebūtu jūsu atbilde no tā nekas nemainīsies.Apmēram pēc diviem gadiem uz mūsu planētas nosēdīsies tris NLO katrs no viņiem desmitiem kilometru lielumā.Zinātnieki ir nosaukuši aptuvenu datumu-2012.gada decembris.Apmēram tad beidzas maiju kalendārs.Šādas ziņas pirmie paziņoja zinātnieki no-SETI.Pēc viņu apgalvojumiem citplanētiešu iebrukums ir reāls,taču NASA šo visu informāciju noliedz,piebilstot vien ka šādi objekti eksistē un zinātnieki sen jau tos novēro.Šos lidojošos objektu katrs var apskatīt saitā  ...
Komentāri (26)   |   Skatīts: 17134x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Smart-Ginesa rekords


19 studentes no Pakistānas uzstādīja jaunu pasaules rekordu,visas iekāpjot divvietīgā automobīlī Smart.Tas viss notika Ginesa rekorda grāmatas pārstāvju acu priekšā. Kad nu pārstāvji apstiprināja rekordu,kompānija bija sajūsmā.Studentes pārsita iepriekšējo šādu rekordu ,kuru gadu atpakaļ uzsstādīja komanda no Austrālijas(18cilvēki).
...
Komentāri (0)   |   Skatīts: 849x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.


Attēla optiskā ilūzija


Skatamies uz attēlu no tuvuma un pēc tam paskatamies attālinoties no attēla!


 ...
Komentāri (6)   |   Skatīts: 6618x         Ieteikt draugiem       Dalīties

Lasīt tālāk.