VISS NOTIEK!

VISS NOTIEK!

 


Reklāmas ievietošana


Tulkots izmantojot automātisko tulkotāju un mazliet pielabots,kā nu varēju!

Reklāma mūsu mājas lapā 3 klikšķos ar AdTaily

Reklāma mūsu mājas lapā, ir padarīta vienkārša, pateicoties AdTaily pašapkalpošanās reklāmas widget. Izmantojot šo widget, ikviens var izveidot reklāmu tikai ar 3 klikšķiem un dažu minūšu laikā. Jūs varat  veicināt savus pakalpojumus, produktus vai īpašos piedāvājumus, lai mūsu lasītājiem 24 stundu laikā tie būtu apskatāmi. Reklāmas ir iegrāmatotas un apmaksātas ar katru dienu, lai jūs viegli varat izveidot dienas, nedēļas vai mēneša kampaņas, un atkarībā no rezultātiem, izlemt, vai vēlaties turpināt. Izvietojot reklāmu mūsu mājas lapā, izpildiet šos trīs soļus: Meklējiet AdTaily widget mūsu mājas lapā, un noklikšķiniet uz "Ievietot šeit" saites, lai atvērtu to. Design jūsu reklāmu. Ierakstiet URL adresi mājas lapā jūs vēlaties, lai jūsu reklāma saiti, un izvēlēties reklāmas stilu. Ar "Teksta reklāma" stilu, jūs varat uzrakstīt kādu tekstu un augšupielādēt logotipu, un "Banner" stilā ļauj jums augšupielādēt gatavu 125px x 125px banner reklāmu. Pēc sagatavošanas reklāmu, izlemt, cik daudz dienu jūs to vēlaties palaist, un noklikšķiniet uz "Turpināt".

Pārskatiet savu pasūtījumu, noklikšķiniet uz "Buy Now", un maksā caur Paypal. Pēc maksājuma process ir pabeigts, viss, kas jums jādara, ir jāgaida, lai mēs apstiprināt reklāmu. Mums ir jānodrošina, ka visi reklāmas atbilst mūsu mājas lapā, bet apstiprināšanas procesam nevajadzētu aizņemt vairāk par 24 stundām. Pēc tam jūsu varēs redzēt savu reklāmu rādīšanu mūsu mājas lapā.

Šis ir viens no piedāvātajiem veidiem,ko vari izmantot arī tu peļņai savā mājaslapā,neceru ar to neko nopelnīt,bet daudz vietas jau neaizņem,turklāt ir iespēja izvietot vairākās lapās,tāpēc arī piereģistrējos.
Komentāri (7)  |   Skatīts: 7932x   
Fle* - 2011-01-30 23:28
Kā tad, ja necerētu nopelnīt, tad jau arī neliktu! :P

es* - 2011-01-30 23:58
Tev izskatās ka kās taisās likt?

PS5 Pro* - 2011-11-22 23:11
es caur photoshop cs5 varu uztaisit labak neka tur ar to es nemaksaasu

lohs* - 2014-07-14 00:36
Jebac tu esi lohs uz free hosta webs mabgs nevari pa 12 euro nopirkt web jost uz gadu kas tev seit velesies ievietot reklamu labk pats uztisu

YALOANS* - 2014-11-21 04:06
Vai jums ir nepieciešams lauksaimniecibas, students, parads, buvniecibu, vai konsolidaciju aizdevumu, ludzu sazinieties Yakubu Afentokhai aizdevumu uznemumiem LTD uz šadu e-pastu (yakubuafentokhai@yahoo.com) vai (yakubuafentokhailoans@admin.in.th).

janedamilek - 2016-04-02 22:31
Vajadzīga darbības uzsākšanai personīgai lietošanai vai ieguldījumu nolūkā, tad izskatās ne tālāk, mēs esam šeit, lai padarītu jūsu grūtības iet prom. Kontakti e-pasts: janedamilek@gmail.com ar šo informāciju.

pilnais vārds
adrese
valsts
telefons
vecums
summu, kas vajadzīga
ilgums
Mēneša ienākumi
amats darbā

direktors
Jane Damilek

hopkinson* - 2016-10-10 02:24
Godātais kungs un kundze,

Atrast aizdevumus šeit, lai atrisinātu jūsu finanšu krīzi par ļoti zemu procentu likmi. Man piedāvā īpašas aizdevumus visiem tiem, kurus interesē, un tas ir sertificēts aizdevumu uzņēmumam ar vienīgo mērķi palīdzēt cilvēkiem, un mans kredīts ir dota viena. Tātad, nevilcinieties sazināties ar mani, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot hopkinsonloan@outlook.com un aizpildīt informāciju zemāk, ja interesē.

Pilnais vārds:
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:

Paldies.


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ